12/30/2016

Kasia At Home 2016..

Kasia At Home 2016..

       Z okazji Nowego Roku chciałabym złożyć Wam serdeczne życzenia,  
w szczególności zdrowia, czasu i sił do realizacji Waszych planów i marzeń.

A tak minął mi 2016 rok, oby nowy 2017 obfitował w więcej ciekawych projektów :)

Dziękuję wszystkim, którzy wiernie odwiedzają mój blog i tym, którzy dopiero go poznali , tym, co jeszcze nic o nim nie słyszeli, a przypadkiem wpadli i zostali chwilkę dłużej- Witam Was Serdecznie.
Potwierdzam czytam wszystkie komentarze, choć nie na wszystkie odpowiadam tu się przyznaję, ale brak czasu mi na to nie pozwala.. Nawet nie wiecie, ile znaczy każde słowo i to, że chcecie podzielić się ze mną swoim zdaniem, uwagą.. 
Dziękuję za poświęcony czas.

Do zobaczenia w 2017 
B-U-Z-I-A-K-I

Kasia

12/13/2016

Naturalne dekoracje stołu w moim wydaniu.

Naturalne dekoracje stołu w moim wydaniu.
Nie lubię kupowania ozdób świątecznych, a jeszcze bardziej tego biegania po sklepach i szukania okazji. Nie mam czasu na poszukanie wymarzonych bombek w wybranym kolorze, czy anielskich włosów. Jako zdeklarowana wielbicielka rzeczy ręcznie robionych, co roku wysilam swoje szare komórki i leniwe rączki do stworzenia własnych pierdółek choinkowych. Zawsze są proste, naturalne, z gałązek drzew, szyszek. Mam stały zestaw dekoracji na choinkę, ale dekoracje domu zawsze zmieniam.. Czasem wystarczy oryginalna filiżanka trochę zieleniny świeczka i klimacik już jest. 
W tym roku mam nowy patent na ozdoby, tym razem z gipsu. Tu mała instrukcja: przygotuj gips, na desce połóż foremkę do pierniczków i włóż do niej gips. Kilka godzin przy kaloryferze i możesz wyjąc gotowe "ciastko" z formy. Kilka dni i jest całkiem suche. Zrobiłam tylko gwiazdki i bałwanka...bo gips mi się skończył... :) 
W sklepie papierniczym, przy okazji robienia zakupów do szkoły kupiłam moje "wisienki" idealne do przystrojenia zielonych gałązek ( one na pewno nie są naturalne).Czerwień w Święta jednak musi być .


Tylko śniegu brak...:)
A Wy robicie handmadowe dekoracje czy wolicie gotowce ?
Więcej ozdób pod etykietką  świąteczne dekoracje lub święta. Zapraszam.

Pozdrawiam
Kasia
Copyright © 2016 KASIA AT HOME , Blogger